Интер’єр в кабінеті керівника.

Интер'єр в кабінеті керівника

Замовити інтер’єр для великого начальника — це серйозна та відповідальна задача. Тут обговорюються і заключаються великі контракти, ведуться найважливіші перемовини, а тому просто необхідно продумати кожну деталь лаштунків и прийняти рішення в залежності від того, яке враження ваш шеф прагне справити на потенціальних партнерів и клієнтів.

Стиль, в якому ви вибираєте меблі,  залежить від трьох факторів:

  • напрямок діяльності компанії;
  • вік вашого шефа;
  • його особисті вподобання.

Як правильно оформити кабінет?

Якщо діяльність компанії лежить у сфері творчості — редакція друкованих або інтернет-видань, рекламна діяльність, кіно, телебачення і т. д., мабуть, має сенс вибрати викликаючий і навіть десь агресивний стиль обстановки, помірно яскраві кольори, ультрасучасний дизайн, велика кількість новітніх технічних пристосувань, більші, оригінально оформлені вікна. Це підмітить креативність, сміливіть, винахідливість.

Начальнику солідного віку, який очолює велику компанію будь-якого напрямку не один десяток років, звичайно, підійде традиційний класичний стиль. Масивне офісне крісло, обтягнуте дорогою шкірою, стіл в кабінет керівника з  масиву дерева, можливо, з інкрустацією, шкіряний диван та крісла відвідувачів. Така обстановка конкретно буде сприяти  довірі, підкреслить високий статус та основоположність керівника фірми.

Не рідше, ніж класика, сучасні топ-менеджери вибирають хай-тек або техно-арт-стилі, що рекламують лаконізм, прості лінії, комбінації скла та металу, підвищений функціоналізм у піку затишку.

Який  би варіант ви не вибрали, важливо, щоб він відповідав його смакам, щоб керівник почувався комфортно і впевнено — тоді робота в ньому буде йти легко і успішно.

Також важливо, щоб меблі були якісними, адже неякісні меблі швидко втрачають свою красу, та нажаль можуть зламатись, або давати неприємній запах. Всі ці обставини звичайно негативно відображуться і на  самому бізнесі. Так що обирайте меблі правильно.